יום שלישי, 9 בינואר 2018

סיפורי ההליכה לחשפניות של יאיר נתניהו

אני מנסה כבר שנים להבין את ההיגיון המגוחך שמביא את האופוזיציה לנסות ולהנציח את שלטון בנימין נתניהו. כל פעם אני נדהם מחדש מהיכולת הבלתי נדלית שלה להתמקד בהבלים במקום לתקוף את נתניהו על מעשיו. הפרסום הזה כל כך אינפנטילי עד שאני מתפתה להגיד שיאיר נתניהו בעצמו אחראי לו, זה הרבה יותר הגיוני מכל הבבל"ת שנכתב בנושא. לצערי, נראה שתאוריית הקונספירציה הזאת לא מחזיקה מים והעיתונאים שוב הוכיחו בוז לקהל הלקוחות. מה שמדהים שיש מי שקונה את הסחורה הממוחזרת הזאת (בפעם החמישית) ועוד מתרגש ממנה - זאת כנראה הסיבה לפרסום.
 
נכון שהאופוזיציה "רק" שדרגה ידיעת רכילות לסערה פוליטית ועודדה בכך את התקשורת למחזר אותה בפעם החמישית. אם היה נשאר בגיא פינס ולא מגיע לפתיחת החדשות ניחא, זאת הדרך הנכונה להתייחס - רכילות, אולי מגעילה, אבל רכילות. הסיפור הזה הוא פיסת רכילות, לא פחות ולא יותר. העובדה שמתייחסים לעניין בתור סיפור רציני, היא הצלחה ענקית של האופוזיציה שמגחיכה את עצמה לדעת. הטיעונים המושמעים בעניין, הם מזכירים לי את התיאורים המפורטים של הטרדות מיניות בטענה ש"זה עוזר לקרבנות".
 
הסיפור מבזה את המאבק בתעשיית המין. אנשים מזעזעים מכך שאישיות מפורסמת הלכה לחשפנות ולא מקיומה של התעשייה. מזה זמן רב לא נחשפתי לכל כך הרבה הצדקות של קיום תעשיית המין ודווקא מאלו שלכאורה מבקרים את נתניהו. הסיפור מעורר לצערי בעיקר את המציצנות, גם זו המינית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תיבת התהודה נשברה, מה עכשיו?

האזנתי אתמול ל אחד ביום: ישראל במלחמה: קרן מרציאנו על הכספים הקואליציוניים . אתחיל מהצד החיובי - בפעם הראשונה שמעתי את מרצאינו מתייחסת (ברצי...